نمایندگی انحصاری فیلتر دونالدسون DONALDSON l

نمایندگی انحصاری فیلتر دونالدسون DONALDSON l

  فیلتر دونالدسون | Donaldson

شرکت دونالدسون

  فعالیت خود را در سال 1915 توسط فرانک دونالدسون آغاز کرد فیلتر دونالدسون با بیش از یک قرن سابقه از بهترین و معتبر ترین شرکت های جهانی در زمینه ساخت و طراحی انواع فیلترهای هوا ، روغن ،گازوئیل ،سوخت ،هیدرولیک ،آب ، گیربکس و.. دررابطه با ماشین آلات راهسازی،معدنی و کشاورزی میباشد

شرکت دونالدسون به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فیلتر درجهان و دارای  32 کارخانه در سراسر دنیا  از جمله (بلژیک، مکزیک، ژاپن، ایتالیا، آلمان، فرانسه و.. ) میباشد که به  دلیل نوآوری های بالا و مهندسی پیشرفته این شرکت که مطابق با تکنولوژی روز دنیاست توانسته است محصولات خود را با بالاترین سطح کیفی به بازارعرضه نماید. 

 

چرا فیلترهای دونالدسون؟

 

  • تولیدات بسیاری از فیلترهای دونالدسون انحصاری میباشد که تکنولوژی ساخت آنها تنها در اختیار شرکت دونالدسون هستند. 
  • فیلترهای هوای تولید شده دونالدسون به دلیل نوآوری و مهندسی پیشرفته که باعث کاهش هزینه های نگهداری ماشین آلات راهسازی شده است توسط اغلب تولیدکنندگان ماشین آلات راهسازی و معدنی به عنوان فیلتر اصلی در خط تولید  استفاده میشود. 
  • دونالدسون با ارائه محصول BLUE  که از فناوری و مهندسی پیشرفته MEDIA کاغذ برخورداراست گامی بزرگ در ارتقا کیفیت محصولات خود برداشته است. 
  • شرکت دونالدسون با تکیه بر دانش روز افزون و تکنولوژی برتر خود، سیستم تصفیه سوخت و روغن  (اسمارت فیلتراسیون) را طراحی و ارائه نموده،  که در پی آن نتیجه ایی شگرف در راستای کاهش هزینه ها و نگهداری ماشین آلات در کارگاه های معدنی و عمرانی شده است.

شرکت همیار تجارت فرتاک به عنوان نمایندگی انحصاری فیلترهای دونالدسون، امکان تامین طیف وسیعی از نیازهای مشتریان گرامی را دارد.

 

 

در زیر ویدئویی از معرفی شرکت فیلتر دونالدسون را مشاهده میفرمائید که محصولات و کارخانه این شرکت را نمایش میدهد


مشتری مداری و ارائـه کالای با کیفیـت همواره سرلوحـه فعالیت‌های این ‌شرکت است‎.‎

  • این مطلب را به اشتراک بگذارید !

نظرات

نظرات خود را برای ما بنویسید

ارسال نظر

  +     8   =   38  

.ﻃﺮاﺣﯽ، ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﺗﻮﺳﻂ  استدیو آکو  •  اﺳﺘﻔﺎده از ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺳﺎﯾﺖ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎ ذﮐﺮ ﻣﻨﺒﻊ ﻣﺠﺎز اﺳﺖ