نمایندگی انحصاری فیلتر دونالدسون  DONALDSON l

نمایندگی انحصاری فیلتر دونالدسون DONALDSON l

  فیلتر دونالدسون | Donaldson

شرکت دونالدسون

  فعالیت خود را در سال 1915 توسط فرانک دونالدسون آغاز کرد فیلتر دونالدسون با بیش از یک قرن سابقه از بهترین و معتبر ترین شرکت های جهانی در زمینه ساخت و طراحی انواع فیلترهای هوا ، روغن ،گازوئیل ،سوخت ،هیدرولیک ،آب ، گیربکس و.. دررابطه با ماشین آلات راهسازی،معدنی و کشاورزی میباشد

شرکت دونالدسون به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فیلتر درجهان و دارای  32 کارخانه در سراسر دنیا  از جمله (بلژیک، مکزیک، ژاپن، ایتالیا، آلمان، فرانسه و.. ) میباشد که به  دلیل نوآوری های بالا و مهندسی پیشرفته این شرکت که مطابق با تکنولوژی روز دنیاست توانسته است محصولات خود را با بالاترین سطح کیفی به بازارعرضه نماید. 

 

  • تولیدات بسیاری از فیلترهای این شرکت انحصاری میباشد که تکنولوژی ساخت آنها تنها در اختیار شرکت دونالدسون هستند. 
  • فیلترهای هوای تولید شده دونالدسون به دلیل نوآوری و مهندسی پیشرفته که باعث کاهش هزینه های نگهداری ماشین آلات راهسازی شده است توسط اغلب تولیدکنندگان ماشین آلات راهسازی و معدنی به عنوان فیلتر اصلی در خط تولید  استفاده میشود. 
  • دونالدسون با ارائه محصول BLUE  که از فناوری و مهندسی پیشرفته MEDIA کاغذ برخورداراست گامی بزرگ در ارتقا کیفیت محصولات خود برداشته است. 
  • شرکت دونالدسون با تکیه بر دانش روز افزون و تکنولوژی برتر خود، سیستم تصفیه سوخت و روغن  (اسمارت فیلتراسیون) را طراحی و ارائه نموده،  که در پی آن نتیجه ایی شگرف در راستای کاهش هزینه ها و نگهداری ماشین آلات در کارگاه های معدنی و عمرانی شده است.

شرکت همیار تجارت فرتاک به عنوان نمایندگی انحصاری فیلترهای دونالدسون، امکان تامین طیف وسیعی از نیازهای مشتریان گرامی را دارد.

 

 

 


مشتری مداری و ارائـه کالای با کیفیـت همواره سرلوحـه فعالیت‌های این ‌شرکت است‎.‎

  • این مطلب را به اشتراک بگذارید !

نظرات

نظرات خود را برای ما بنویسید

ارسال نظر

  10     +     30   =

.ﻃﺮاﺣﯽ، ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﺗﻮﺳﻂ  استودیو آکو  •  اﺳﺘﻔﺎده از ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺳﺎﯾﺖ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎ ذﮐﺮ ﻣﻨﺒﻊ ﻣﺠﺎز اﺳﺖ