نماینده انحصاری FP-DIESEL (فدرال موگول)

نماینده انحصاری FP-DIESEL (فدرال موگول)

  اف پی دیزل   |  FP DIESEL

شرکت فدرال موگول  یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در حوزه صنایع خودرو در جهان است که دراولین سالهای پیدایش اتومبیل در سال 1899 در ایالات متحده آمریکا در شهر دیتروید تاسیس شد. 

این شرکت دارای  901 مرکز تولیدی فعال و 54 هزار پرسنل در 54 کشور جهان است . 

شرکت فدرال موگول  به عنوان مجموعه ای پیشرو در تولید قطعات موتوری تمامی دستگاه های سبک، سنگین، راهسازی و معدنی و همچنین با دارا بودن برند های معتبری از جمله نورال، گوتزه، پاین، گلیکو و با دراختیار داشتن خطوط تولید پیشرفته و مجهز درکشورهای صنعتی جهان از جمله آمریکا و آلمان به عنوان قدرتمند ترین و باکیفیت ترین مجموعه ی تولید کننده انواع بوش، پیستون، رینگ موتور،یاتاقان و واشرسرسیلندر در بازارهای جهانی است.

شرکت فدرال موگول آمریکا درسال 1997 میلادی برند اف پی دیزل را به بازار جهانی معرفی نمود این شرکت مجموعه کاملی از محصولات با کیفیت و معتبر را برای بازارهای پس از فروش خودرو و ماشین آلات عمرانی عرضه میکند.

از کیت لوازم داخل موتور و داخل سیلندر تا خط کامل قطعات جداگانه جهت سوخت،هوا، گریسزنی، سیستم تهویه، پیستون، سیت سوپاپ، گاید سوپاپ، بوش پیستون و... توسط اف پی دیزل تولید میشود.

شرکت همیار تجارت فرتاک به عنوان نماینده رسمی اف پی دیزل با افتخار اعلام میدارد که برای عرضه محصولات اف پی بدون واسطه پاسخگوی نیاز مشتریان گرامی است


مشتری مداری و ارائـه کالای با کیفیـت همواره سرلوحـه فعالیت‌های این ‌شرکت است.

  • این مطلب را به اشتراک بگذارید !

نظرات

نظرات خود را برای ما بنویسید

ارسال نظر

  17     -     13   =

.ﻃﺮاﺣﯽ، ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﺗﻮﺳﻂ  استدیو آکو  •  اﺳﺘﻔﺎده از ﻣﻄﺎﻟﺐ ﺳﺎﯾﺖ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎ ذﮐﺮ ﻣﻨﺒﻊ ﻣﺠﺎز اﺳﺖ